loadingimg

Wczytuję dane...
/
0 szt. / 
0.00 PLN
 • Szukaj
Przetwornik MERLIN P.A.F. pickup ,przystawka, BRIDGE
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena:290,00 PLN
Wysyłka od: 12.90 PLN
Dostępnych 4 szt.
 • Producent: Merlin Pickups
 • Realizacja zamówienia: 48 godzin

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
 • Opis produktu
 • Opinie Klientów

 

Przetwornik MERLIN P.A.F. AlNiCo5 - pozycja BRIDGE - zamknięty Nikiel/gold

 

Absolutny top jeśli chodzi o brzmienie oraz jakość zastosowanych materiałów i precyzję wykonania. Podstawy tych przetworników oraz obudowy zostały wykonane z materiału o nazwie nickel-silver (znany również jako german silver) powszechnie uznawanego za najlepszy do tego typu zastosowań. Wszystkie przetworniki Merlin P.A.F. są ręcznie nawijane oraz ręcznie montowane. W trakcie produkcji każdy przetwornik jest dwukrotnie zabezpieczany woskiem przed sprzężeniami. Pierwsze zabezpieczenie jest wykonywane bezpośrednio po nawinięciu uzwojeń a drugie już po zmontowaniu całego przetwornika. Dodatkowo humbuckery w obudowach są zabezpieczane woskiem po raz trzeci po zainstalowaniu obudowy. Humbuckery Merlin P.A.F. to konstrukcja znakomicie sprawdzająca się w olbrzymiej większości gitar począwszy od instrumentów typu Les Paul a skończywszy na Telecasterach. Wielu gitarzystów odkryło, że właśnie tego typu przetworniki to doskonały punkt wyjścia do poszukiwań własnego oryginalnego brzmienia. Jest to konstrukcja wyjątkowo uniwersalna i nie ograniczająca wyobraźni brzmieniowej gitarzysty. 

Seria Merlin P.A.F. składa się z wielu modeli i dzięki temu każdy gitarzysta może znaleźć tu przetwornik dokładnie odpowiadający jego wymaganiom. 

Merlin P.A.F. dostępne są z odsłoniętymi szpulami w trzech wariantach kolorystycznych (czarne, kremowe oraz czarno kremowe) oraz w zamkniętych obudowach (chrom lub złote). Wyprowadzenie może zostać wykonane w postaci standardowego dla takich przetworników pojedynczego ekranowanego przewodu lub w postaci czterech przewodów we wspólnym ekranie co pozwala na wszelkie możliwe kombinacje połączeń uzwojeń przetwornika (w tym rozłączanie cewek). Każdy z humbuckerów Merlin P.A.F. może być wykonany w wersji z magnesem AlNiCo5 lub AlNiCo2. W niedalekiej przyszłości zostaną też wprowadzone modele z magnesami ceramicznymi. Wszystkie konfiguracje humbuckerów Merlin P.A.F. są dostępne w wersji pod gryf (rezystancja 7,6KOhm) oraz w wersji pod mostek (rezystancja 8,5KOhm).. Inne kolory oraz wersja dostępne na zamówienie.


Dostępne również w wersji otwartej ( kolor black, cream, zebra)=270PLN

PROMOCJA - DO KAŻDEJ SPRZEDANEJ PRZYSTAWKI MERLIN PICKUPS CZAPECZKA GRATIS ( MORO LUB BIAŁA DO WYBORU) -http://www.guitars4you.pl/pl/searchquery/CZAPKA/1/full/5?url=CZAPKA

OFERTA WAŻNA DO WYCZERPANIA ZAPASU CZAPEK
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...